1.Pracovní plošiny

Společnost INSIKO vlastní pracovní plošiny Genie GR-26J a Z33/18

Genie GR-26J určena pro práce ve výšce až do 10m

Genie Z33/18 které jsou určeny pro práce ve výšce až do 12m

Měřící a certifikační přístroje:

2.Měřící přístroj EXFO MaxTester iOLM

Vlastníme certifikační přístroj pro měření a diagnostiku případných poruch na optickém vedení. Tento plně vybavený reflektometr přesně lokalizuje vadné konektory nebo nalomená vlákna. Přístroj je určený pro singlemodová i multimodová vlákna. Navíc je vybaven funkcí iOLM (intelligent Optical Link Mapper), která provede několik měření na jeden dotyk, a to s okamžitým a jasným zobrazením výsledků vyhovuje/nevyhovuje. Díky svým krátkým, mrtvým zónám a efektivnímu, dynamickému rozsahu, poskytuje MaxTester správnou charakterizaci vlákna již na první pokus.

3. Měřící přístroj FLUKE networks TFS

Vlastníme certifikační přístroj pro měření a diagnostiku případných poruch na optickém vedení včetně kamery pro kontrolu optických konektorů. OptiFiber Pro video sonda zkoumá propojovací kabely a optické konektory v patch panelech. Detekuje jednu z nejčastějších chyb na optických sítích – nečistotu. Výrazná úsporu času, protože sonda se vkládá přímo do patch panelu a zkoumá nainstalované optické koncovky bez demontáže patch panelu. Technici přiřazují Pass/Fail ke každému vláknu, připojují komentář a uloží vše pro použití v certifikačním reportu.

4. Měřící přístroj WireXpert 4500

WireXpert 4500 – první certifikační kabelážní tester pro CAT8.

Vlastníme první certifikační tester schopný certifikovat nejvýkonnější kabelážní systémy podnikových sítí a datových center. Výjimečná rychlost měření a jednoduchá obsluha zásadně přispívají ke zvýšení produktivity práce. Díky certifikaci ClassFA a CAT8, stejně tak MPO a SM/MM spojů je tester připraven pro certifikaci kabeláží pro přenosy 40Gbit/s a více. Většina předních výrobců kabelážních systémů potvrdila WireXpert pro certifikaci a mnozí výrobci kabeláží používají WireXpert tester ve svých laboratořích pro certifikaci kabeláží během vývojové fáze.

Pro testování 10Gbit systémů je WireXpert chytrou volbou, pro měření 40Gbit jedinou volbou. Unikátní funkce lokalizace chyb NEXT a Return loss. Kromě standardních adaptérů pro permanent link a channel certifikaci je k dispozici volitelné příslušenství pro měření opticky, MPO spojů, koaxiálních spojů a testování patchkabelů.

První certifikační tester s Měřicím rozsahem do 2500MHz podporující nové standardy CAT8 a připravované ISO Class I a Class II. Nejpokročilejší certifikace dle všech běžných i nastupujících průmyslových standardů: Class D/E/EA/F/FA, CAT 5/5e/6/6A/7/7A, stejně tak i CAT 8 and Class I &II. Nejrychlejší CAT 6A autotest na trhu pod 9 sekund, intuitivní ovládání – to vše zajišťuje zvýšenou efektivitu a produktivitu certifikačního procesu. Intuitivní ovládání přes 6″ barevný dotykový displej navržený pro průmyslové prostředí – mechanicky vysoce odolný, určený pro vysoké zatížení. DCS (Dual Control System) = dvě shodné jednotky usnadňují měření z obou stran a umožňují rychlejší postup při různých strategiích měření (jeden/dva pracovníci). Splňuje požadavky na přesnost dle požadavků ISO a TIA standardů. Pro certifikaci schválen více jak 20 nejdůležitějšími výrobci kabeláží. Rozšiřitelné o testování patchkabelů a testy pro průmyslový Ethernet – testování průmyslového Ethernetu s konektory M12. Pokročilé reporty a dokumentace.